English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 09398897655 (صرفاً واتساپ)
نمابر: 81032200 021 98+
آدرس دبیرخانه: تهران: کریمخان زند، نبش شهید عضدی(آبان شمالی)، پلاک 76 طبقه دوم، شماره 212 .............................................. کانال تلگرام : https://telegram.me/IISAchannel شماره تماس ضروری: 09398897655 (صرفاً واتساپ)
پست الکترونیکی: iisa.centraloffice@gmail.com
کد پستی: 1597633144
مشاهده خبر
نشست مجازی " منازعه قره‌باغ"  روزهای 22 و 29 مهرماه برگزار می‌شود

انجمن علمی ايرانی روابط بین‌الملل با برگزاری دو نشست علمی، موضوع " منازعه قره‌باغ و تاثیرآن بر امنیت ملی ایران و ثبات در منطقه‌ قفقاز را بررسی می‌کند.

در نخستین نشست مجازی،دکتر سیده مطهره حسینی استاد دانشگاه پیام نور واحد البرز با موضوع "تحلیل زمينه‌ها و ریشه‌های تاریخی مناقشه قره‌باغ" و دکتر پرویز امامزاده فرد پژوهشگر روابط بین الملل و استاد بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی با موضوع "جهت‌گیری‌ سیاست خارجی و نقش میانجیگرانه ایران در قبال حل مناقشه و دستیابی به صلح" به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت.

نخستین  نشست مجازی قره‌باغ روزسه‌شنبه ۲۲مهرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷تا ۱۸:۳۰ در محیط اسکایپ برگزار می‌شود.

همچنین در دومین نشست "منازعه قره‌باغ و تأثیرآن بر امنیت ملی ایران و ثبات در منطقه‌ قفقاز" ، به ترتیب آقایان دکتر سید مهدی حسینی تقی آباد، استاد دانشگاه و پژوهشگر حوزه قفقاز با موضوع "رویکردهای سیاسی طرفین منازعه و تأثیر آن بر امنیت و ثبات منطقه‌ای" و دکتر محمود شوری، استاد دانشگاه و پژوهشگر حوزه روسیه و آسیای مرکزی با موضوع "تحلیل منافع و رویکرد سیاسی و امنیتی کشورهای روسیه و ترکیه در منازعه" سخنراین خواهند کرد.

دومین  نشست مجازی قره‌باغ نیز روز سه‌شنبه ۲۹مهرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در محیط اسکایپ برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است به شرکت کنندگان در این نشست‌ها، گواهی الکترونیک دوزبانه ارائه خواهد شد.

علاقمندان برای حضور می‌توانند نام و نام خانوادگی خود را به نشانی اسکایپ mahan7000ارسال نمایند.

منبع: روابط عمومی انجمن
تاریخ انتشار: 1399/07/19 - 17:39
دیدگاه ها
شاید مهم ترین انتظار پراگماتیک از یک نهاد علمی- پژوهشی آن است که بیش از آن که تماشاگر ‏موجودیت و سپری شدن عمر خود باشد، در بهره برداری از فرصت ها و خلق آثار و نتایج مثبت، ‏کیاست و کفایت به خرج دهد.‏
شاید مهم ترین انتظار پراگماتیک از یک نهاد علمی- پژوهشی آن است که بیش از آن که تماشاگر ‏موجودیت و سپری شدن عمر خود باشد، در بهره برداری از فرصت ها و خلق آثار و نتایج مثبت، ‏کیاست و کفایت به خرج دهد.‏