English
اطلاعات تماس
 
تلفن: 81032220 021 98+
نمابر: 81032200 021 98+
آدرس دبیرخانه: تهران: کریمخان زند، نبش شهید عضدی(آبان شمالی)، پلاک 76 طبقه دوم، شماره 212 .............................................. کانال تلگرام : https://telegram.me/IISAchannel شماره پیام رسان: 09398897655
پست الکترونیکی: iisa.centraloffice@gmail.com
کد پستی: 1597633144
مشاهده خبر
همایش سالیانه انجمن ایرانی روابط بين‌الملل 10 اسفندماه برگزار می‌شود

دهمین همایش سالیانه انجمن علمی ایرانی روابط بين‌الملل روز شنبه ۱۰ اسفندماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

رئیس انجمن ایرانی روابط بین‌الملل با اعلام این مطلب، از تغییر در زمان برگزاری همایش ملی"نظام بین‌الملل و نظم‌های در حال ظهور" خبر داد و گفت‌: دهمین همایش سالیانه انجمن با سخنان دکتر سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه و باحضور استادان و پژوهشگران حوزه روابط بين‌الملل و گرایش‌های علمی مرتبط در محل دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گشایش می‌یابد. 
دکتر صبوری افزود: با اتمام مراحل ارزیابی و داوری مقالات رسیده به دبیرخانه همایش، مقالات منتخب برای ارائه در پنل‌های تخصصی و انتشار در کتاب مجموعه مقالات همایش در آخرین جلسه کمیته علمی مصوب گردیده است. 
وی همچنین گفت: برنامه پنل‌های تخصصی همایش نیز نهایی و طی روزهای آتی، به نویسندگان مقالات و علاقمندان شرکت در همایش اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد. 
رئیس انجمن روابط بین‌الملل از علاقمندان به شرکت در این همایش خواست که با ارسال نام و مشخصات خود به ایمیل انجمن، برای حضور در مراسم افتتاحيه و نشست‌های تخصصی ثبت‌نام نمایند.
دکتر صبوری درپایان از مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز علمی همکار در برگزاری پیش‌نشست‌ها و نشست‌های اصلی همایش و همراهی و تلاش‌های دبیران و اعضای کمیته علمی و اجرایی همایش تقدیر کرد.
گفتنی‌است پیش از این زمان برگزاری دهمین همایش سالیانه انجمن ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ اعلام شده بود.
لازم به یادآوری است که ثبت‌نام برای علاقمندان به حضور و مشارکت در همایش مذکور با ارسال نام و مشخصات به ایمیل انجمن به نشانی iisa.centraloffice@gmail.com امکان‌پذیر است.

 
منبع: روابط عمومی انجمن
تاریخ انتشار: 1398/11/22 - 10:36
دیدگاه ها
شاید مهم ترین انتظار پراگماتیک از یک نهاد علمی- پژوهشی آن است که بیش از آن که تماشاگر ‏موجودیت و سپری شدن عمر خود باشد، در بهره برداری از فرصت ها و خلق آثار و نتایج مثبت، ‏کیاست و کفایت به خرج دهد.‏
شاید مهم ترین انتظار پراگماتیک از یک نهاد علمی- پژوهشی آن است که بیش از آن که تماشاگر ‏موجودیت و سپری شدن عمر خود باشد، در بهره برداری از فرصت ها و خلق آثار و نتایج مثبت، ‏کیاست و کفایت به خرج دهد.‏