English
 
اطلاعات تماس
 
تلفن: 09398897655 (صرفاً واتساپ)
نمابر: 81032200 021 98+
آدرس دبیرخانه: تهران: کریمخان زند، نبش شهید عضدی(آبان شمالی)، پلاک 76 طبقه دوم، شماره 212 .............................................. کانال تلگرام : https://telegram.me/IISAchannel شماره تماس ضروری: 09398897655 (صرفاً واتساپ)
پست الکترونیکی: iisa.centraloffice@gmail.com
کد پستی: 1597633144
پژوهش های روابط بین الملل (علمی - پژوهشی)
دنیای پرتلاطم امروز ترجمان دیدگاه‌ها، منافع ملی گوناگون، ایدئولوژی‌ها و ساختارهای مستقری است که هر لحظه آن را در معرض آشوب و کشمکش قرار می‌دهد. در عرصه روابط بین‌الملل بازیگران از روزنه و پنجره ویژه خود به مسائل جهانی می‌نگرند و هنگامی که بر سر میز مذاکره می‌نشینند، از پارامترهای قدرتی خود استفاده می‌کنند تا بیشترین حظ و بهره را از میز مذاکرات با خود برای ملت ـ کشورهایشان به ارمغان ببرند. این عرصه آوردگاه رهیافت‌های مختلف فکری است که اندیشمندان و سیاستمداران گوناگون در طی قرون و اعصار آن را برای روابط بین‌الملل عرضه کرده‌اند و هرکدام از منظر خاص خود به تبیین و تفسیر روندهای گذشته، حال و آینده می‌پردازند.
 
در این میان، انجمن علمی ایرانی روابط بین‌الملل با همت استادان و دانشجویان این رشته می‌کوشد تا با طرح آخرین دیدگاه‌ها، نظرات، گزارش‌های تحقیقاتی به کمک جامعه علمی و سیاست‌گذاری کشور بشتابد و در همین راستا، انتشار «فصلنامه پژوهش‌های روابط بین‌‌الملل» تلاشی  است برای برداشتن گام‌های مستحکم، بااراده و مصمم برای اینکه جامعه علمی کشور بتواند نظرات خود را در آن منتشر نماید.
 
بر همین  اساس ،بر آنیم تا آخرین نظرات دانش‌پژوهان ایرانی در باب اندیشه‌های اسلامی و ملی در حوزه روابط بین‌الملل را طرح و ارائه و خلأ ادبیات علمی حاضر را با چاپ آخرین دستاوردهای علمی دانشگاهی پژوهشگران ایرانی پر کنیم.